آکامیت

معرفی بخش تنظیمات در اینستاگرام

Instagram نام یکی از پرطرفدارترین برنامه ها جهت اشتراک گذاری تصاویر و ویدیو است . با استفاده از این اپلیکیشن به راحتی می توانید افکت ها و جلوه های زیبایی به عکس های خود دهید و آن ها را با دوستان خود در شبکه اینستاگرام به اشتراک بگذارید . با استفاده از این برنامه همچنین قادر خواهید بود تصاویری که دیگر کابران این شبکه به اشتراک گذاشته اند را مشاهده نمایید و لذت ببرید.برنامه اینستاگرام اندروید با بیش از ۲۰۰میلیون کاربر در سرتاسر دنیا توانسته با امکانات بی نظیر خود محبوبیت بسیاری را در بین کاربران کسب کند .

 

قسمت ۱ : INVITE FRIENDS

در قسمت INVITE FRIENDS می توانید مخاطبین و دوستان خود در فیسبوک را دعوت کنید که شما را در اینستاگرام فالوو کنند .

قسمت ۲ : FOLLOW PEOPLE

در قسمت FOLLOW PEOPLE هم شما میتوانید مخاطبین و یا دوستان خود در فیسبوک را فالوو کنید .

قسمت ۳ : ACCOUNT

قسمت ACCOUNT مربوط به تنظیمات حساب از جمله تغییر نام کاربری، بیوگرافی، تغییر پسورد و … می باشد .

— Post You’ve Liked : در اینجا پست ها و ویدئو هایی را که تا به حال لایک کرده اید برای شما نمایش می دهد .

— Private Account : با فعال کردن این گزینه شما فقط به افرادی که شما را فالوو کرده اند اجازه می دهید پست هایتان را ببینند .

قسمت ۴ : SETTINGS

بخش SETTINGS یا تنظیمات:

Linked Accounts : این گزینه مربوط به اکانت های متصل شده مثل فیسبوک، تامبلر، توییتر و … است و با متصل کردن اکانت های خود در سایر شبکه های اجتماعی میتوانید هر بار پست های خود را از اینستاگرام در آن شبکه ها هم به اشتراک بگذارید.

Language : تغییر زبان اپلیکیشن اینستاگرام از این قسمت انجام میشود متاسفانه فعلا زبان پارسی پشتیبانی نمیشود.

Push Notifications : در تنظیمات این قسمت میتوانید نوتیفیکیشن های اکانت خود را تنظیم کنید مثلا اگر کسی پست شما را لایک کرد یا برایتان کامنت گذاشت به شما اعلان شود یا خیر؟ یا اگر کسی پیام خصوصی ارسال کرد به شما اعلان شود یا خیر و سایر موارد این چنینی که مربوط به اعلان هاست را در این بخش می توانید تنظیم کنید.

Cellular Data Use : تنظیمات استفاده از دیتای همراه، وقتی این گزینه را انتخاب کنید می توانید دو حالت را انتخاب کنید که یکی Default یا همان پیش فرض می باشد و گزینه دیگر Use Less Data می باشد اگر این گزینه را انتخاب کنید از دیتای تلفن همراه (حجم بسته اینترنت)شما کمتر استفاده میشود اما ممکن است تصاویر و ویدئو ها با سرعت دیر تری لود شوند .

Comments :  این ویژگی به شما قابلیت فیلتر کردن خودکار کامنت‌هایی را خواهد داد که حاوی کلمات توهین آمیز، منفی یا‌… هستند .

App Upload : در این قسمت میتوانید تعیین کنید که اینستاگرام به صورت خودکار آپدیت شود یا نه !

Upload Quality : در اینجا دو حالت Basic و Normal به معنای ساده و طبیعی وجود دارد که میتوانید کیفیت آپلود شدن پست های خود را تنطیم کنید.

Save Original Photo: اگر این حالت فعال باشد، هر زمان که عکسی آپلود میکنید یک نسخه از آن در تلفن همراهتان ذخیره میشود و در بخش تصاویر یا گالری می توانید آنرا ببینید یا در سایر شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

Save Videos After Posting: با فعال بودن این حالت وقتی که یک ویدئو پست کنید یک نسخه از آن در تلفن همراه شما ذخیره میشود.

قسمت ۵ : SUPPORT

قسمت SUPPORT : این قسمت مربوط به تماس با پشتیبانی اینستاگرام و راهنمایی های مربوط به برنامه میباشد .

قسمت ۶ : ABOUT

این قسمت اهمیتی ویژه نداشته و شما میتوانید در این قسمت قوانین و بلاگ و سیاست های اینستاگرام رو مطالعه کنید البته به زبان انگلیسی !

قسمت ۷ : کنترل اکانت ها

Clear Search History : این گزینه مواردی را که قبلا در بخش جستجو سرچ کرده اید را پاکسازی میکند.

Add Account : شما میبتوانید همزان چندین اکانت خود را فعال کنید بدون اینکه از دیگری خارج شوید . کافیست فقط اکانت های دیگر خود را اضافه کنید .

Log Out : با انتخاب این گزینه میتوانید از حساب کاربری خود خارج بشید .

 

 

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook