آکادمی آموزش آی تی :: بدون صرف وقت و هزینه ، رایگان و به صورت آنلاین یاد بگیرید !

شخصی سازی یاهومیل ( ظاهر یاهومیل را تغییر بدید ! )

یاهو یکی از بهترین سایت‌های اینترنتی است که امکانات زیادی مانند موتور جستجوی یاهو ، یاهومیل ، یاهو! مسنجر ، اخبار یاهو ، گروه یاهو ، پاسخ یاهو ، تبلیغات ، نقشه‌های آنلاین ، اشتراک گذاری ویدئو و عکس ، ورزش‌های فانتزی و شبکه‌های اجتماعی را در اختیار کاربران اینترنت گذاشته است .

یاهومیل یک سرویس رایگان ارائه خدمات پست الکترونیکی ( ایمیل ) است که داری امکانات فراوانی نسبت به سایر سرویس ها میباشد . در این پست ما به شما خواهیم گفت که چگونه میتوانید ظاهر یاهو! میل را تغییر داده و لذت بیشتری ، هنگام کار با این سرویس تجربه کنید ! با آکامیت همراه باشید .

 

ابتدا به سایت یاهو رفته و با مشخصات خودتون وارد یاهو! میل بشید و حال در صفحه اصلی از قسمت بالا سمت راست ، بر روی آیکون چرخ دنده کلیک کنید و گزینه Themes را انتخاب کنید .

یاهومیل شخصی سازی یاهومیل ( ظاهر یاهومیل را تغییر بدید ! )

در پنجره باز شده شما میتوانید انواع تم ها رو مشاهده کنید و به دلخواه خود یکی را انتخاب و بر روی گزینه  Done کلیک کنید ‌.

یاهومیل شخصی سازی یاهومیل ( ظاهر یاهومیل را تغییر بدید ! )

یاهومیل شخصی سازی یاهومیل ( ظاهر یاهومیل را تغییر بدید ! )

برای مثال ما تم گل را انتخاب کردیم 🙂

 

در ادامه شخصی سازی محیط یاهو میل ( yahoo! mail ) با رفتن به تنظیمات از طریق کلیک روی چرخ دنده و انتخاب گزینه settings وارد بخش تنظیمات بشید .

در بخش Viewing email شما میتوانید کارایی بخش یاهومیل را بر اساس موارد داده شده تغییر بدید .
۱ . با انتخاب گزینه Tabs ، بعد از خواندن ایمیل و خروج از آن ، ایمیل به صورت تب دراومده و شما میتوانید بین ایمیل های خوانده شده سویچ کنید .
۲ . با انتخاب این گزینه شما میتوانید تعیین کنید که لیست ایمیل به صورت ثابت در طرف بالا یا راست به صورت ثابت قرارگرفته و در طرف دیگر محتویات ایمیل انتخاب شده نمایش داده شود .
۳ . فاصله بین ایمیل ها در لیست را تعیین میکند .
۴ . با تنظیم این گزینه شما تعیین میکنید که بعد از خواندن پیام های خوانده نشده ،‌ آن ایمیل در لیست به صورت خوانده شده انتخاب شود یا نه !
۵ . تعیین کنید بعد از انتقال یک پیام چه اتفاقی رخ دهد .
۶ .با فعال کردن این گزینه بعد از دریافت ایمیل جدید ، به شما به صورت notifications بار در ویندوز اطلاع داده خواهد شد .
۷ . همچنین اگر از اینترنت کم سرعت استفاده میکنید با تغییر این گزینه به Basic میتوانید از محیط کلاسیک یاهومیل استفاده کنید .

333 شخصی سازی یاهومیل ( ظاهر یاهومیل را تغییر بدید ! )  آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

   دیدگاه خود را بیان کنید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   منوی سایت