آکامیت

غیرفعال کردن آنتی ویروس Avast نسخه ۲۰۱۶

ضد ویروس آواست ( به انگلیسی :avast antivirus  ) نرم‌افزار ضدویروسی که توسط شرکت نرم‌افزاری آواست سافت‌ویر مستقر در شهر پراگ جمهوری چک ارائه می‌گردد .

بیش از ۲۳۰ میلیون نفر در سراسر جهان از آنتی‌ویروس Avast استفاده می‌کنند . اگر شما هم یکی از این کاربران هستید و به هر دلیلی میخواهید آنتی ویروس آواست رو غیرفعال کنید ، با آکامیت همراه باشید !

غیرفعال کردن تمام قسمت های آنتی ویروس

این کار بسیار ساده میباشد ، کافیست از نوار ابزار ویندوز بر روی آیکون آواست کلیک راست کرده و یکی از زیر گزینه های  Avast shields control رو به دلخواه خود انتخاب کنید .

این گزینه های به ترتیب به صورت زیر میباشد :

الف) ده دقیقه غیر فعال کردن  ب) ۱ ساعت  ج) تا راه اندازی مجدد کامپیوتر   د) برای همیشه

حال در آخرین مرحله ، با کلیک روی Yes آنتی ویروس شما غیرفعال میشود .

غیرفعال کردن قسمتی از آنتی ویروس

علاوه بر غیرفعال کردن کلی آنتی ویروس آواست ، شما میتوانید قسمتی از آن را غیرفعال کنید و بگذارید دیگر قسمت ها به کار خود ادامه بدهند .

برای انجام این کار ، ابتدا به تظیمات برنامه برید . ( با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده در گوشه بالا ، سمت راست در صفحه اصلی  )

از منوی سمت چپ در صفحه‌ی باز شده ، گزینه ” Active Protection ” را انتخاب کنید . حال شما میتوانید قسمتی که دوست دارید ، غیرفعال شود را انتخاب کرده و با انتخاب یکی از گزینه ها ، آن را غیرفعال کنید .

این گزینه های به ترتیب به صورت زیر میباشد :

الف) ده دقیقه غیر فعال کردن  ب) ۱ ساعت  ج) تا راه اندازی مجدد کامپیوتر   د) برای همیشه

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook