آکادمی آموزش آی تی :: بدون صرف وقت و هزینه ، رایگان و به صورت آنلاین یاد بگیرید !

غیرفعال کردن آنتی ویروس Avast نسخه ۲۰۱۶

ضد ویروس آواست ( به انگلیسی :avast antivirus  ) نرم‌افزار ضدویروسی که توسط شرکت نرم‌افزاری آواست سافت‌ویر مستقر در شهر پراگ جمهوری چک ارائه می‌گردد .

بیش از ۲۳۰ میلیون نفر در سراسر جهان از آنتی‌ویروس Avast استفاده می‌کنند . اگر شما هم یکی از این کاربران هستید و به هر دلیلی میخواهید آنتی ویروس آواست رو غیرفعال کنید ، با آکامیت همراه باشید !

غیرفعال کردن تمام قسمت های آنتی ویروس

این کار بسیار ساده میباشد ، کافیست از نوار ابزار ویندوز بر روی آیکون آواست کلیک راست کرده و یکی از زیر گزینه های  Avast shields control رو به دلخواه خود انتخاب کنید .

این گزینه های به ترتیب به صورت زیر میباشد :

الف) ده دقیقه غیر فعال کردن  ب) ۱ ساعت  ج) تا راه اندازی مجدد کامپیوتر   د) برای همیشه

Avast غیرفعال کردن آنتی ویروس Avast نسخه 2016

حال در آخرین مرحله ، با کلیک روی Yes آنتی ویروس شما غیرفعال میشود .

2 غیرفعال کردن آنتی ویروس Avast نسخه 2016

غیرفعال کردن قسمتی از آنتی ویروس

علاوه بر غیرفعال کردن کلی آنتی ویروس آواست ، شما میتوانید قسمتی از آن را غیرفعال کنید و بگذارید دیگر قسمت ها به کار خود ادامه بدهند .

برای انجام این کار ، ابتدا به تظیمات برنامه برید . ( با کلیک بر روی آیکون چرخ دنده در گوشه بالا ، سمت راست در صفحه اصلی  )

از منوی سمت چپ در صفحه‌ی باز شده ، گزینه ” Active Protection ” را انتخاب کنید . حال شما میتوانید قسمتی که دوست دارید ، غیرفعال شود را انتخاب کرده و با انتخاب یکی از گزینه ها ، آن را غیرفعال کنید .

این گزینه های به ترتیب به صورت زیر میباشد :

الف) ده دقیقه غیر فعال کردن  ب) ۱ ساعت  ج) تا راه اندازی مجدد کامپیوتر   د) برای همیشه

avast-2016-turn-off-active-protection غیرفعال کردن آنتی ویروس Avast نسخه 2016آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

    دیدگاه خود را بیان کنید

    نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    منوی سایت