آکامیت

فعال سازی قابلیت Personal Hotspot در ۹ ios

با فعال کردن امکان هات اسپات ( Hotspot ) در گوشی می توانید گوشی خود را به عنوان یک مودم وای فای در محیط قرار بدهید و داده های اینترنت سیم کارت خود را در فضا پخش کنید و سپس با سایر دستگاه ها از جمله لپ تاپ ، تبلت ، موبایل و … اشتراک اینترنت سیم کارت را توسط wifi دریافت و استفاده کنید .

اپل در iOS 9 کمی این قابلیت را مخفی کرده اما خوشبخانه همچنان فعال سازی آن کار سختی نیست . جهت چگونگی فعال سازی این قابلیت با آکامیت همراه باشید .

 

ابتدا وارد تنظیمات بشید .

در بخش تنظیمات ، گزینه Cellular را انتخاب نمایید .

وارد Cellular Data Network شوید .

 

به پایین صفحه اسکرول کنید تا به گزینه Personal Hotspot برسید . حال می‌بایست نام کاربری و پسورد مورد علاقه خود را وارد نمایید .

 

زمانی که به صفحه تنظیمات گوشی باز گردید، گزینه‌ای تحت عنوان Personal Hotspot مشاهده خواهید کرد که از طریق همین بخش نیز می‌توانید قابلیت مذکور را فعال یا غیر فعال کنید .

 

حال Hotspot شما فعال است و می‌توانید از طریق سایر دستگاه‌ها به آن متصل شوید .

برای اتصال به این شبکه می‌بایست پسوردی که درون آیفون نمایش داده می‌شود را در دستگاه دیگر وارد کنید و البته امکان تغییر این پسورد نیز وجود دارد .

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook