آکامیت

تست قدرت پسورد شما و مدت زمان هک شدن آن (معرفی سایت )

اگر کنجکاوید که بدونید چقدر زمان نیاز هست که تا یک هکر بتونه پسورد شما رو هک کنه ، این سایت ها به کارتون میاد ، به علاوه اینکه اطلاعات مفیدی هم برای بردن امنیت پسوردتون در اختیار شما قرار میده .

لازم به ذکر است که استفاده از این سایت هیچگونه خطری نداره و هیچ اطلاعاتی رو ذخیره نمیکنه و تماما در قسمت Client اجرا میشه ، بنابراین نگران ذخیره شدن پسوردتون نباشید .

بهتر است بدانید :

  • رمز عبور بایستی حداقل ۸ کاراکتر باشد .
  • شامل نام کاربری و نام واقعی و یا اسم شرکت و نامزد و زن و بچه شما نشود .
  • شامل یک کلمه قابل حدس کامل نباشد مثلا هر چیزی که در دیکشنری موجود است .
  • با رمز هایی که در گذشته داشته اید بایستی تفاوت داشته باشد .
  • شامل کاراکترهای محتلف عددی ، حرفی و علامتی باشد .

این ابزار سنجش قدرت رمز عبور یکی محبوب ترین ابزارهای موجود است. این ابزار قادر است به شما ، تجزیه و تحلیل دقیقی در مورد رمز عبور خود داده و رمز عبور شما را در مقیاس اندازه گیری سفارشی خود قرار می دهد. هر عنصر از رشته رمز ورود تان یک امتیاز می گیرد و مجموع امتیازات در کل امتیاز رمز عبور را تشکیل می دهد. شما می توانید از سیستم نمره دهی برای ساخت رمزهای عبور بسیار قوی استفاده کنید، که نتیجه اش ایجاد رمز عبور تقریبا غیر قابل نفوذ است .

جهت ورود به سایت کلیک کنید


توسط این سایت هم میتوانید بعد از وارد کردن رمز عبور خود در فیلد مربوطه ! مدت زمانی که طور میکشد تا پسورد شما هک شود به نمایش گذاشته میشود . این سایت دارای امکاناتی کم نسبت سایت قبلی هستش ولی شما را برای پیدا کردن رمز عبور قوی میتواند کمک کند .

جهت ورود به سایت کلیک کنید

اگر شما هم سایتی میشناسید ، برای ما و دوستان خودتون از طریق دیدگاه ها برای ما ارسال کنید !

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook