آکامیت

آموزش حذف اکانت تلگرام

Telegram – تلگرام یک مسنجر قدرتمند ، رایگان و برای گوشی های هوشمند می باشد که با تمرکز بر روی دو فاکتور مهم سرعت و امنیت بسیار بالا طراحی شده است . اما در صورتی که تصمیم بگیرید حساب کاربری خود را در تلگرام حذف کنید باید بدانید که گزینه حذف حساب کاربری به صورت پیشفرض در مسنجر تلگرام وجود ندارد .

برای حذف حساب خود در تلگرام، شما باید وارد سایت تلگرام شده و اقدام به حذف حساب خود کنید برای حذف حساب خود در مسنجر تلگرام در ادامه با آکامیت همراه باشید .

 

توجه کنید که :

توجه کنید که :

با حذف حساب خود تمام چت ها و گروه ها برای خود شما پاک می شود .

اگر بیش از حد اکانت تلگرام خود را حذف کرده و دوباره عضو تلگرام شوید ، برای مدتی محدودی دیگر نمیتوانید در تلگرام عضو بشید .

اگر کسی شما را بلاک کرده است ، شما میتوانید با حذف اکانت خود از بلاک فرد مورد نظر خارج بشید .

 

 

ابتدا به سایت تلگرام برید . برای ورود به سایت تلگرام کلیک کنید

در صفحه باز شده باید شماره خودتون رو وارد کنید . ( توجه کنید که شماره وارد شده باید بدون ۰ و همراه +۹۸ باشد ) و بعد از وارد کردن شماره روی Next کلیک کنید .

بعد از کلیک روی Next ، کدی از طرف تلگرام برای شما ارسال خواهد شد که در مرحله بعد باید اونو وارد کنید .

در این مرحله باید کدی که از طرف تلگرام برای شما ارسال شده رو بنویسید ، همان گونه می بینید باید بزرگی و کوچکی حرف رعایت شود . و در نهایت روی Sign In کلیک کنید .

حال در صفحه باز شده ، تلگرام از شما میخواد دلیل خود برای حذف حساب خود در تلگرام را بنویسید و بعد روی Done کلیک کنید .

در آخرین تلاش تلگرام برای نگه داشتن شما ، با نمایش پیامی از شما میخواد تا تایید نهایی برای حذف حساب کاربری شما در تلگرام رو تایید کنید . کافیست فقط روی کادر قرمز رنگ کلیک کنید تا کار تمام شود .

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook