آکامیت

تایید هویت دو مرحله ای ورود به جیمیل

 

گوگل برای ارتقای سطح امنیتی جیمیل پیشنهاد می دهد با تأیید دو مرحله‌ای ورود، امنیت حساب جیمیل خود را بیشتر کنید. شما با تأیید ورود دو مرحله‌ ای، از حساب جیمیل خود با گذرواژه و تلفن همراه خود محافظت می‌کنید و اگر یک فرد بتواند گذرواژه شما را هک کند یا حدس بزند، برای دسترسی به حساب شما باید تلفن همراه شما را نیز داشته باشد. بعد از تأیید و فعال کردن ورود دو مرحله‌ای به جیمیل، برای ورود در ابتدا گذرواژه‌ تان را وارد می کنید، سپس کد امنیتی ۶ رقمی که از طریق پیامک یا تماس صوتی یا برنامه دستگاه همراه گوگل برای شما ارسال می‌شود را در مرورگرتان ثبت و به جیمیلتان وارد می شوید .

بعد انجام این آموزش ورود به حسابتان با کمی تفاوت انجام خواهد شد :

۱ . گذرواژه‌تان را وارد می‌کنید

هر زمان وارد Google می‌شوید، طبق معمول گذرواژه خود را وارد خواهید کرد .

۲ . مورد دیگری از شما خواسته می‌شود

سپس، یک کد از طریق پیامک، تماس صوتی یا برنامه دستگاه همراه ما برای شما ارسال می‌شود. یا اگر کلید امنیتی دارید، می‌توانید آن را در درگاه USB رایانه‌تان وارد کنید.

 

  برای فعال کردن و تأیید ورود دو مرحله‌ای به جیمیل مراحل زیر را انجام دهید :

 

در اولین مرحله به آدرس مقابل برید : برای ورود کلیک کنید

و بعد از وارد شدن به جیمیل خود ، وارد صفحه ای همانند تصویر زیر خواهید شد . بر روی GET STARTED  کلیک کنید تا به مرحله ی بعد برید .

در دومین مرحله ، شما باید شماره موبایل خود و نحوه دریافت رمز ( از طریق پیامک یا زنگ ) را انتخاب کرده و روی TRY IT  کلیک کنید .

 

گوگل به صورت آزمایشی کد را به شماره ای که وارد کردید ارسال میکند که باید در فیلد مربوطه آن را بنویسید . و روی TURN ON  کلیک کنید .

در آخرین مرحله ! برای اتمام کار و فعال سازی این قابلیت کافیست روی TURN ON  کلیک کنید.

 

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook