آکامیت

روش رفع بلاک سایت توسط آنتی ویروس Nod 32 ورژن ۹

ناد۳۲ به انگلیسی NOD یا به اشتباه رایج نود۳۲ نیز شناخته می‌شود که یک مجموعهٔ نرم‌افزارهای امنیتی است که توسط شرکت اسلواکیایی ESET تولید می‌شود. به عقیده بسیاری از کارشناسان و صاحب نظران حوزهٔ امنیت رایانه و اینترنت، این برنامه یکی از کارآمدترین و سریعترین برنامه‌ها برای محافظت از رایانه در مقابل ویروس‌ها، تروجان‌ها، و کرم‌های اینترنتی است .

 

برخی سایت ها که دارای ویروس هستند ، آنتی ویروس امکان ورود به آن سایت ها را نمی دهد و پیامی را برای شما به نمایش میدهد که سعی دارد نشان دهد که این سایت برای کامپیوتر شما خطرناک و آلوده به ویروس می باشد . در این میان بعضی سایت ها و وبلاگ ها که آپدیت و یا یوزر و پسورد ESET-NOD32 را ارائه میدن نیز توسط این آنتی ویروس بلاک هستند .

 

ابتدا آنتی ویروس ناد ۳۲ را باز کرده و با فشردن کلیک F5  وارد صفحه ای همانند تصویر زیر شوید .

از منوی WEB AND EMAIL  گزینه ی Web access protection  را انتخاب کنید و در صفحه ای که باز میشود روی URL ADDRESS MANAGEMENT  کلیک کنید و گزینه Edit  را انتخاب کنید .

حال در صفحه باز شده شما میتوانید سایتی را توسط انتی ویروس بلاک کنید یا سایتی را برای انتی ویروس قابل اعتماد کنید . برای رفع بلاک سایتی گزینه List of alloweb addresses  انتخاب کنید .

در صفحه باز شده شما میتونید لیست سایت هایی را که برای رفع بلاک به انتی ویروس دادید رو مشاهده کنید ، برای اضافه کردن سایتی به لیست روی Add  کلیک کنید .

در آخرین مرحله ادرس سایت را داخل دو * بنویسید . برای مثال : *addres.com*  و روی گزینه ی Ok  کلیک کنید و کار تمام است .

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

1 نظر

  • البته بجای آدرس سایت ها رو وارد کردن میشه ستاره نقطه ستاره (*.*)هم وارد کرد که به این صورت کلیه سایت ها از بلاک خارج میشه.

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook