آکامیت

چگونه اکانت اینستاگرام خود را حذف کنیم ؟

اینستاگرم یا اینستاگرام ( به انگلیسی : Instagram ) شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و ویدئو است که این امکان را به کاربران خود می‌دهد که عکس‌ها و ویدئوهای خود را به اشتراک بگذارید .

 

با وجود این‌که سرویس اینستاگرام بسیار محبوب و جذاب است اما شاید به دلایل مختلفی میخواهید اکانت خود را حذف کنید. شما پس از خواندن این مطلب میتوانید به راحتی اقدام به حذف اکانت خود کنید .

 

توجه کنید که :

– با حذف اکانت تمامی تصاویر، ویدئوها، کامنت‌ها، لایک‌ها، دوستان، دنبال کنندگان و دیگر اطلاعات شما در این سرویس برای همیشه از بین خواهد رفت و اینستاگرام قادر به بازگرداندن آن‌ها نخواهد بود

– پس از حذف اکانت خود در سرویس دیگر نه شما و نه هیچ کس دیگری قادر به ساخت اکانتی با همان نام کاربری نخواهد بود.

 

در اولین قدم باید به سایت اینستاگرام به آدرس ( جهت ورود به سایت کلیک کنید ) مراجعه کنید . ( راهی برای پاک کردن اکانت توسط خود اپلیکیشن وجود ندارد ، برای این کار باید مستقیماً از وب‌سایت اینستاگرام اقدام کنید  )

در دومین قدم با کلیک روی Log in   وارد صفحه ورود به اینستاگرام بشید .

در سومین قدم در صفحه باز شده پس از وارد کردن نام کاربری و پسورد ایستاگرام خود روی دکمه ی Log in  کلیک کنید تا وارد سایت بشید .

در چهارمین قدم پس از وارد شدن به سایت از منوی بالای سایت روی آیکون انسان کلیک کنید تا وارد پروفایل خود شید .

در پنجمین قدم بر روی دکمه Edit Profile  کلیک کنید .

در ششمین قدم حال در این صفحه میتوانید اطلاعات خود را ویرایش کنید ، برای حذف اکانت خود بر روی متن Temporarily disable my account  در پایین صفحه کلیک کنید .

در هفتمین قدم شما باید دلیل خود برای حذف اکانت را از داخل منوی بازشونده یک گزینه را انتخاب کنید . و پس از وارد کردن دوباره رمز خود بر روی دکمه ی Temporarily Disable Account  کلیک کنید .

کار تمام شد 🙂 اکانت شما با موفقیت حذف شد .

admin

آکادمی آموزش آی تی یا به مختصر آکامیت فعالیت خود را از اولین روز تابستان سال 1395 آغاز کرده است و هدف آن بهبود سطح دانش مردم در حوزه آی تی میباشد .

اضافه کردن نظر

ما را دنبال کنید !

شما می توانید به راحتی با ما در تماس باشید ، ما نیز از پیدا کردن دوستان جدید بسیار خوشحال میشویم.


instagram aparat Google-plus Telegram_Messenger facebook